MUUD living, trwałość i elegancja w Need for Knit.

Po raz pierwszy Polsce, tylko w sklepie z artykułami dla rękodzielników NEED for KNIT możesz dostać ponadczasowe i eleganckie, ręcznie robione akcesoria skórzane duńskiej marki MUUD.

Trwałość i elegancja według MUUD.

MUUD to duńska marka lifestylowa, głęboko zakorzeniona w skandynawskim sposobie myślenia. Projektuje piękne akcesoria skórzane klasy premium, które przetrwają wiele lat.

MUUD living
Etui na druty Stockholm, MUUD

Twoja robótka zasługuje na wyjątkowe miejsce do przechowywania – gdy jesteś w domu i w podróży.

MUUD stworzył stylową kolekcję, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich akcesoriów do robienia na drutach i szydełku.

Etui na druty skarpetkowe OSLO, pojemnik na drobiazgi HELSINKI

Każda torba jest wyposażona w stylowe detale, praktyczne i przemyślane kieszenie, które zapewniają dużo miejsca na akcesoria, co ułatwia zabieranie rękodzieła gdziekolwiek się wybierasz.

muld saturn
Torba projektowa SATURN

MUUD powstał w 2016 roku, i po raz pierwszy zaoferował to, czego brakowało w branży: markę wysokiej jakości akcesoriów dla rzemieślników, którzy kochają rzeczy estetyczne, praktyczne i trwałe.

W procesie projektowania etui, pojemników, przyborów i toreb, MUUd szczególnie skupia się na dopracowaniu szczegółów, jakości produktów i ponadczasowej funkcjonalności.

Kolekcje MUUD

W ofercie macki znajdziemy przybory do przechowywania zaprojektowane z myślą o wielu dziedzinach rękodzieła: dzierganiu, szydełkowaniu, hafcie a także wiele toreb i etui o uniwersalnym przeznaczeniu.

Torby MUUD o różnych kształtach i krojach mogą służyć jako kosmetyczki, torby na drobiazgi, biżuterię i jako modne shoperki czy torby podróżne.

Jest tez kolekcja przygotowana specjalnie dla eleganckich salonów fryzjerskich i innych rzemieślników.

Wszystkie produkty MUUD są zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy wybór. Kolekcja podstawowa często jest poszerzana, dzięki czemu łatwo znaleźć nowe i ekscytujące produkty do wyboru.

hope mud
Etui na szydełka HOPE

Istnieje duża różnorodność projektów i materiałów, z którymi rękodzielnicy lubią pracować, dlatego MUD tworzy linie, w których każdy znajdzie produkt dla siebie idealny.

Torby MUUD są stworzone do codziennego użytkowania, dlatego na pierwszym miejscu jest funkcjonalność, wszechstronność, estetyka i trwałość.

Wszystkie projekty MUUD przeznaczone dla rękodzielników zaprojektowane są z miejscem zarówno na druty, szydełka, wzory, włóczki, jak i wszystkie inne niezbędne narzędzia.

Goteborg muud
Pokrowiec na druty i wzory GOTEBORG

Wielu klientów MUUD lubi przenosić projekty w podróży i nie rozstaje się z robótką, dlatego wiele tych pięknych toreb jest wyposażonych w zdejmowany i regulowany pasek na ramię.

Torby projektowe Saturn MUUD

Lubisz dziergać w parku, na plaży, w kawiarni? Teraz to nie problem. Twoja robótka będzie bezpieczna w eleganckich torbach i etui MUUD a ty masz pewność najlepszej klasy wzornictwa i jakości.

Marka wyznaje zasadę, że funkcjonalność polega również na utrzymywaniu porządku w narzędziach pracy, dlatego MUUD projektuje torby, pudełka i walizki do porządkowania i ochrony.

Voos MUUd
Etui VOOS

Wierzymy, że Twoje projekty hobbystyczne zasługują na najlepsze przechowywanie, dlatego używamy tylko najlepszych dostępnych materiałów. Nasze torby dziewiarskie są wykonane z indyjskiej skóry i przetwarzane z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić najlepszą jakość.

Martin Kill, Co-Founder
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.