Darmowy wzór na czapkę Stegozaura autorstwa Agnieszki Kuczyńskiej

Któż nie uwielbia dinozaurów? Dzieci za nimi szaleją i kochają się nimi otaczać! Spełnieniem marzeń wielu z naszych pociech będzie na pewno Czapka Stegozaura, którą, dzięki dokładnej instrukcji Agnieszki, możecie wykonać samodzielnie na szydełku.

Jak powstał projekt?

Agnieszce, prowadzącej na Instagramie konto @kuczynskaknit, szydełko i druty towarzyszą od dzieciństwa, a w domu od zawsze otaczało ją rękodzieło: prababcia, babcia, mama interesowały się haftem. Wróciła do tego po wielu latach będąc w pierwszej ciąży.

Dziergając dla synka, Agnieszka zauważyła, że z każdej strony zalewają nas niskiej jakości gadżety pełne akrylu i poliestru, które szybko lądują w koszu zanieczyszczając planetę. Co zrobić by tego uniknąć, a jednocześnie spowodować, aby życzenia naszych brzdąców zostały spełnione a wydziergane dodatki wywoływały zachwyt i uśmiech na małych buziach? Odpowiedzią na to pytanie jest wzór na CZAPKĘ STEGOZAURA.

Dziergam dla mojej rodziny i przyjaciół, tak otulam ich swoją miłością. Wzory dla dzieci to mój konik. Teraz Wy otulcie swoich bliskich.

Agnieszka

Kliknij, aby pobrać szczegółową instrukcję wykonania czapki:

Po dwóch sezonach, kiedy mój dwulatek stał się czterolatkiem jestem pewna, że oddaje wzór niemal idealny. A na pewno taki, który budzi podziw kolegów w przedszkolu, a korytarz wypełniła się dźwiękami „WOW – ja też chcę taką”!  A inne mamy chcą zlecić jej wykonanie. Ponadto czapka wykonana jest z 100 proc. wełny islandzkiej, poza efektownym wyglądem, grzeje na sankach.

Agnieszka
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.