Wzory na haftowane walentynki @home_of_cords

Coroczne Święto Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne a dzień 14 lutego stał się okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami.

Co jeśli mamy jeszcze lepszy pomysł na walentynkowy prezent?

Haftowane walentynki
Propozycje walentynkowych haftów @home_of_cords

Z całą pewnością, najlepszym upominkiem, jaki możemy podarować drogiej nam osobie, jest wykonany własnoręcznie haft z miłosnym motywem. Możecie być pewni, że nikt nie pozostanie obojętny wobec takiego prezentu.

Autorką uroczych wzorów na haftowane walentynki jest Agnieszka, właścicielka instagramowego konta @home_of_cords która tak o sobie pisze:

Rękodzieło w różnej postaci towarzyszy mi od wczesnonastoletnich lat. To dla mnie odskocznia od codzienności, sposób na relaks i wyrażanie siebie. Pierwszy sweter na drutach wykonałam na początku liceum. Potem przyszedł czas na szydełko i makramę. Haft krzyżykowy poznałam dzięki Burdzie w 7 klasie podstawówki. Zaraziłam nim sporą część koleżanek i nauczycielek. Od czasu do czasu projektuję też sama proste wzory do haftu i właśnie trzema schematami chciałam się z Wami podzielić. Takie zawieszki świetnie sprawdzą się jako prezent walentynkowy, ale i z innej okazji. Miłego wyszywania!

Aby pobrać wzór, wystarczy kliknąć w przycisk „POBIERZ” pod każdym ze zdjęć.

Heart DNA

Urocze i pomysłowe serduszka dla bratnich dusz.

Haftowane walentynki

Birds kissing

Słodkie i urocze ptaszki.

haftowane walentynki

Heart flowers pot

Ozdobne serduszkową kwiatuszki doniczkach.

haftowane walentynki

Jeśli spodobały ci się propozycje Agnieszki, odwiedź jej instagramowy profil @home_of_cords i zostaw serduszko lub komentarz. Na pewno będzie jej bardzo miło!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.