Metki dla Rękodzielnika od @loops.n.hooks w prezencie!

Czego nam potrzeba?

Czego, oprócz chęci i odrobiny talentu, potrzebuje każdy rękodzielnik aby jego wyroby prezentowały się nienagannie i aby wyróżniały się na tle konkurencji? Oczywiście pięknego opakowania i dopracowanych detali, które podkreślą wyjątkowość wyrobu.

Moja przygoda z rękodziełem rozpoczęła się od zrobienia prezentów świątecznych. Z wielkim entuzjazmem uczyłam się dziergania Easy Headband z filmiku Dagny Zielińskiej Kiedy skończyłam, byłam z siebie niesamowicie dumna i pewna, że moje rękodzieło będzie wyjątkowym akcentem pod świątecznym drzewkiem. Uśmiałam się niesamowicie, gdy za jakiś czas zostałam zapytana, gdzie udało mi się kupić takie fajne opaski. Okazało się, że nikomu nie przyszło do głowy, że wydziergałam je sama.

No cóż, gdybym tylko miała wtedy te fantastyczne metki od Julii…

Metki dla rękodzielnika
Komplet metek do samodzielnego wydrukowania @loops.n.hooks

Rozumiecie już, jak bardzo ucieszyłam się, gdy zdolna studentka grafiki komputerowej i dziewiarka, Julia, zgłosiła się do mnie z propozycją opracowania kolekcji rękodzielniczych metek i tak napisała o swoim projekcie:

Na imię mi Julia i znajdziecie mnie i moje prace m.in. na instagramie @loops.n.hooks. Na co dzień studiuję informatykę z grafiką komputerową i jestem na etapie rozbudowywania portfolio. Jednak całkowicie nie czułam na 100% zleceń, z którymi do tej pory udawało mi się zmierzyć. Brakowało mi czegoś i nagle pomyślałam, że może by klasycznie połączyć to z pasją. Tak powstał pomysł na metki, etykiety, tagi z których każdy mógłby dowolnie skorzystać. Sam. W swoim własnym domu. 

Do czego służą metki?

Z założenia metki przeznaczone są do wydruku na własnej drukarce, ale można udać się do najbliższej drukarni lub skorzystać z ozdobnego papieru. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Są uniwersalne i nawiązują bezpośrednio do rękodzielnictwa. 

Parę zalet takiego rozwiązania:

  • Możliwość samodzielnego druku w domu na dowolnym papierze (zgodnym z daną drukarką),
  • Możliwość użycia jednego wzoru jednocześnie jako przywieszki, karteczki z informacją, czy zrobienie z niego naklejki. 
  • Nie trzeba zamawiać ich i płacić za przesyłkę.
  • Nieskończona ilość wydrukowanych metek, posiadając jeden plik.
  • Każdy plik do pobrania/kupienia to strona A4 zawierająca kilkanaście metek wraz z liniami pomocniczymi do łatwiejszego wycinania.
  • Można dowolnie poszaleć – pisać po nich, wycinać, ozdabiać i naklejać.

Dopracowane graficznie metki do rękodzieła są idealne dla wszystkich, którzy doceniają każdy szczegół zamówienia czy prezentu.

Wasi klienci z pewnością poczują się wyjątkowo, kiedy w ich ręce oddacie dopracowane w każdym szczególe wyroby a osoby obdarowane tak ozdobionymi prezentami bedą pewne, że ich wykonany ręcznie podarek jest jedyny w swoim rodzaju.

Metki dla rękodzielnika
Metki zaprojektowane przez Julię

Odbierz swój darmowy prezent!

Poniżej, znajdziecie niesamowity prezent od Julii – darmową wersję profesjonalnych metek do samodzielnego wydruku. Wystarczy kliknąć przycisk „pobierz”:

Metki dla rękodzielnika
Prezent od Julii @loops.n.hooks

Ale to nie wszystko!

Jeśli zaś chcecie cieszyć się pełną gamą „metkowych” rozwiązań i dodać skrzydeł młodej projektantce, zajrzyjcie do sklepiku Julii na Etsy oraz na konto instagramowe autorki, gdzie znajdziecie wszelkie aktualizacje i informacje.

metki dla rękodzielnika
Metki dla rękodzielnika do samodzielnego wydruku Loops Frendly

Projekt powstaje przede wszystkim z myślą o wszystkich rękodzielnikach oraz rękodzielniczkach i to właśnie na Waszych opiniach mi zależy. Chciałabym, żeby metki jak najbardziej mogły się przydać, bo pomysły nieprędko się skończą. Mam nadzieję, że przypadną Wam choć trochę do gustu i będą cieszyć umysł, serce i oczy już po ich stworzeniu. Julia

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.