Purr Me More Dress – wzór @jagoda_the_cat dla Gabo Wool

Wzory dziewiarskie na sukienki, zwłaszcza w języku polskim, należą do rzadkości. Już z uwagi na to, Purr Me Dress autorstwa Jagody, zasługuję na uwagę. Nie to jest jednak najważniejsze. Naprawdę wyjątkową czyni ją niesamowicie kobiecy krój i włóczka, z której została wykonana. Głęboki dekolt v-neck, bufiaste rękawy, efektowne mankiety i cudownie otulająca dzianina sprawiają, że każda kobieta poczuje się w niej kobieco i pięknie.

Jagoda zaprojektowała ją tak, by wydobyć to, co najlepsze z każdej sylwetki. Niezależnie od tego, jaki nosisz rozmiar i ile masz wzrostu, uda Ci się ją wykonać tak, by podkreśliła to, co najpiękniejsze w Twojej figurze.

Gabo Wool

Sukienka prezentuje się fantastycznie i wydziergana jest z włóczki Eco Baby Brushed od Gabo Wool. Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o tej włóczce, koniecznie zajrzyj do działu RECENZJE WŁÓCZEK , gdzie znajdziesz jej opis i ocenę.

Sukienka Purr Me More Dress wg. wzoru @jagoda_the_cat, Gabo Wool

Wzór na sukienkę, wraz z włóczka potrzebną do jej wykonania, można nabyć na stronie Gabo Wool. Do wykonania sukienki będziemy potrzebować od 5 do 7 motków włóczki oraz drutów w rozmiarze 5,5 mm i 8 mm.

6 komentarzy
    1. Dokładnie! I ta miękka włóczka będzie się super komponować 🙂 jak ja się cieszę, że są w końcu sukienki! teraz czekam na dres 🙂 Bo dzianinowy mi się marzy 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.