Pierwszy zszywany sweter Natalii. Between Trees ze wzoru Eweliny Czempik.


Natalia, korzystając ze wzoru Eweliny Czempik, stworzyła fantastyczny sweter z motywem liści. Pulower wydziergany jest z włóczki Drops Big Merino, dedykowanej do tego wzoru.

Natalia tak napisała o swoim projekcie:


Chciałam się podzielić moim mini sukcesem. A to wszystko za sprawą Eweliny Czempik i jej KAL’u #betweentreessweater. Mianowicie dzięki Ewelinie zrobiłam swój pierwszy zszywany sweter w życiu.

Pomimo tego, że Natalia nie robiła wcześniej podobnego projektu, dała sobie radę. Okazało się, że jej obawy były niepotrzebne a wspólne dzierganie (czyli KAL) okazało się strzałem w dziesiątkę.

Zawsze się tego bałam, bo miałam wrażenie, że zszyje coś krzywo albo że w ogóle nic z tego nie wyjdzie. 
A tu pojawiła się Ewelina ze swoim KAL’em. Gdzie od razu, z miejsca powiedziała, że dam sobie radę. Zawsze miała czas na pomoc i udzielanie odpowiedzi (nawet na najprostsze pytania).  

Between Trees ze wzory Eweliny Czempik
Between Trees ze wzory Eweliny Czempik

O samym wzorze na Between Trees Sweter wypowiada się tak:

Sam wzór super rozpisany, chociaż jak pierwszy raz go zobaczyłam to trochę się przeraziłam, że nic z niego nie zrozumiem. A jednak wszystko było czytelnie, w prosty sposób opisane. Wystarczyło robić tylko krok po kroku. I w pewnym momencie już te liście same się robiły.

Bardzo się cieszę, że tak super skończyłam poprzedni rok, kończąc ten sweter. Jest to genialny wzór, zrobiony przez super osobę.

Jeśli podoba wam się ten wzór, zapraszam do kontaktu z jego projektantką Eweliną a jeśli chcesz zobaczyć więcej prac Natalii, koniecznie zajrzyjcie na jej instagramowy profil.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.